background page

proces

projektowy

proces 1

przedstaw nam swoje

POTRZEBY

ART - STYL Sławomir Nowacki to firma, która szczególną uwagę zwraca na potrzeby Klienta. W początkowym etapie współpracy prosimy o przedstawienie pokrótce w jakim stylu najlepiej klient się czuje. Usprawni to dalszą współpracę. Pomoże określić budżet potrzebny do zrealizowania swoich marzeń.

proces 1

układy funkcjonalne to podstawa

UDANEGO PROJEKTU

Pierwszym krokiem w projektowaniu z ART - STYL jest zawsze przygotowanie układów funkcjonalnych. Zobaczycie Państwo na nich przyszłe ustawienie poszczególnych elementów w pomieszczeniach i ewentualne zmiany w układzie ścian. Po przesłaniu rzutów zawsze czekamy na Państwa akceptację i rewizję tak, aby w kolejnym kroku, czyli etapie wizualizacji, pracować już na zaakceptowanych planach.

proces 1

zobacz swoje wymarzone pomieszczenie

PRZED REMONTEM

Najciekawszą i najfajniejszą częścią współpracy z Klientem jest przedstawienie wizualizacji danego pomieszczenia. Trudno wyobrazić sobie wnętrza przed remontem, a taka wizualizacja w sposób realistyczny ukazuje nam wymarzone 4 ściany. Od każdej wizualizacji Klient ma możliwość dwóch zmian, co pozwala zobaczyć wnętrza w więcej niż jednej odsłonie i podjąć świadomą decyzję.

proces 1

końcowe rzeczy, które

UŁATWIĄ CI REMONT

Proces projektu wnętrza nie kończy się na przedstawieniu koncepcji i ustawieniu ścian w pomieszczeniu czy już samej wizualizacji. Bardzo istotną częścią współpracy z Klientem jest pokazanie, że do projektu zostały wykorzystane materiały, które można fizycznie obejrzeć i zakupić. Do tego potrzebne jest przedstawienie zestawienia użytych w projekcie materiałów. Dopiero wówczas można powiedzieć, że proces projektowania wnętrza jest zakończony.

background bottom